Místopřísežně slibuji a zde tranpsarentně deklaruji, že kdyby náš útočný tandem tvořilo duo Šoula - Bestinho, kupuju dvě permanentky (pro mě a někoho, koho si dycky stáhnu ssebou) a budu chodit na všechna domácí utkání Zbrojovky v sezoně...abych jim tam dycky po špíle mohl pochcat tribunu a poblit střídačku
Sen | 12:30:52 4.9.2008
útok 1.FC Brno: Bestinho - Šoula, to by byly hrozný otevíračky a vyzvedávky
Lanza | 11:24:13 4.9.2008
Willy já chci ty hady!!!
Hložis | 10:45:05 4.9.2008
Šoulání 22 branek za rok je už dávno zapomenuto Teď je tu brazilský klenot Bestinho a jeho triumfální jízda ligou
Willy | 10:17:03 4.9.2008
Prinasim dalsi dil poharu Zoo, tentokrat se proti sobe utkali slepice a kachny. Tento zapas mi prijde o trochu slabsi nez ty ostatni, ale treba se vam bude libit. http://www.glads.cz/zoo/zoo-cup.slepice-kachny.avi
Dali zapas se odehraje v pondeli 8. 9. a proti sobe nastoupi celky tulenu a vepru
Havran | 0:15:37 4.9.2008
tak nevím já bych ho dal odrazem od půlky po hvizdu
Šprt | 19:58:25 3.9.2008
4Ropko: Tak ty voe, vopatrně, nepleť si termíny...
Jen tak mimochodem, víte komu stačí 10,5 sekundy od začátku zápasu ke vstřelení nejrychlejšího gólu v Gambrinus lize?
Robo | 16:33:51 3.9.2008
My, co čteme MF DNES a idnes víme. I když bych v tomto případě nepoužil termín "nastřílel", ale spíš "došoulal"
Sami | 15:52:44 3.9.2008
...nevim, ale nenapadá mě nikdo jinej, než železenj Horst
Statistik | 14:50:19 3.9.2008
Rychlokvíz: Jestlipak víte, kdo naposledy nastřílel v Gambrinus lize více jak 20 gólů?
Lanza | 13:56:12 3.9.2008
Willy: tak co je, tři dny pryč, čekám na boží ruku od hada...
Douda | 0:38:47 3.9.2008
Ne, ne ... KOMETA !!!
Vojta | 23:07:08 2.9.2008
Omsk?
Robo | 22:35:25 2.9.2008
A vítězem letního Tipsport cupu je.....
Vojta | 13:43:05 2.9.2008
Panove,naklikejte si ucasti na zapasech-A i B!Jinak budete nemilosrdne vyrazeni z nominace...