4 Robo: komentář z Příbrami teda nic moc
+ navíc u vás 81min. vs txt už dávno konec 





Proto doufám, že tím s konečnou platností ukončil svou stávku 

Jenze asi moc nepocita s tim,ze to jednou vyroste a ve finale to bude pozirat male deti(jak rikal Willy),takze uvidime








herne a celkem dobry vysledkove(postup z 1. fleku)
. Tesim se na zitra, snad pudem este vic nahoru




