...sic eje jasný, že s ekolektiv po večer tužit bude, ale je to opravdu sportovní soustředění a tak s ním vedení klubu počítá!
kazdopadne predpokladam, ze nejvetsi vykony budou po vecerech:-)






Jinými slovy je prostě znát, kdy? na jedné lavičce sedí amatér a na druhé osobnost s maximálním odborným přehledem 





a taky všechno nejdelší 






a hlavne zustan dobry clovek.



