Ja bych koupil 4 sady treninkovych dresu, podobne jako tomu maji nektery tym v nhl. Zlute, zelene, cerne a bile. Na kazdem by byl samozrejme velky znak Glads. Abyste meli predstavu, vypadalo by to nejak takto: http://farm1.static.flickr.com/109/258582110_38d97a9631.jpg?v=0 (to je ukazka, jak by vypadal cerny a bily).
Sami | 21:06:53 9.7.2008
JJ...souhlas s robem, takyjsem to tak pochopil, ale když to pak napsal V, už jsem měl v hlavě relevantní varianty dvě...
Řekl bych, že Varáního trénink. není volání po dalších trénincích, ale zkratka spojení "tréninkové dresy"
Nicméně tam milý Varaine máš dvě do očí bijící, naprosto otřesné hrubky
Vojta | 15:44:48 9.7.2008
Vary,tys dotaznikovou otazku asi uplne dobre nepochopilNebo to je zas Tvoje (ne)typicka sranda?
Nicmene je jasne,ze dalsi dresy se urcite kupovat NEbudou...A s treninkama neprud,bude jich zase tolik,ze se nebojim,ze bys volal po dalsich
Rad | 14:52:40 9.7.2008
Jak dresy? Jak trenink? Schovat do kasicky na soustredeni,tam se budou hodit jestli mi jako rozumis Ivane.
Jojo...ať rozdají vavříny...oslavy ale mužou začít až po zaříjových B vzorcích..
Vojta | 13:05:43 9.7.2008
Pekna veta v rozhovoru od naseho momentalne nejslavnejsiho fetaka
"Na Tour jste poprvé a hlavně tu sbíráte zkušenosti. Už jste se něco konkrétního přiučil?"
Samozřejmě, zkušenosti člověk získává, ale ty se určitě neříkají do novin. Ty si každý nechává pro sebe. I já si je nechám pro sebe.
Hm?Jasne receno,ne?
Robo | 17:39:59 8.7.2008
Roman Pavljučenko, Javier Saviola, Claudio Pizzaro, Mateja Kežman. Kéž by k nám přišel aspoň jeden
Vojta | 15:38:00 8.7.2008
Holky jsou myslim v pohode,ale diakritika servru idnes pokulhava...