





Nicmene se ukazalo,kde mame jeste mezery
Preci jenom sportovni manazer na lavicce neni to prave orechove...
Nicmene vcera vyhral haluzovejsi tym a to je bez debat



Ale pokud me pamet neklame, tak Racer je postaven na podvozku prave od opla kadeta, ne? 








PS: Robo díky - škoda toho prvního timplu měl bych o pár tisíc lepší večer 



