Vážení Glads, dovolte abych Vám jako velký fanoušek už s předstihem pogratuloval k téměř jistému postupu.Vivat a bravo!!!
Zároveň Vám musím s politováním oznámit, že jsem pocítil nezadržitelnou občanskou povinnost zkopírovat obsah vašeho fóra s daty i časy vložených příspěvků a odeslat je zaměstnavatelům hráčů Vojty a Sammiho. Hoši ruku na srdce, ale takhle ten kapitalismus nevybudujeme.

P.S. Za obsažená klišé se široce omlouvám("hluboce" je provar)
