Vojta: To je preci Robo

Si pamatuju, jak sme si pak delali srandu, ze to nebyl gol. Ten zaznam je totiz natolik nekvalitni, ze neni poradne videt, ze balon skoncil v brane. Schvalne se podivejte poradne, opravdu jste si jisti, ze to byl gol? Nenahral to Robo?
