Na vedomi se dava,ze od ted (opet-jak kdysi) kopu za stejnou znacku jako Honza Zeleznej


Jinak pracuju jak na slibenych stulpnach,tak je preddomluvena sleva 10% na veci pro Glads ve Foremo sportu na Veveri...

(po zkusenostech z Brnenskych obchodu a galerii,tam myslim maj vsechno co jinde,hlavne i neco navic a za spise podprumerne ceny)