
Ale přísáhám, že to nejsem já
My jsme totiž všude 


Znam jenom jednoho! To je jak delat rozhovor sam se sebou...
Ceka nas dohravka s Eldem!
Pojdme si pripomenout,ze jen vyhra vas zachrani od potupneho vraceni zaplacene holenky a navic pokud da Radek dva goly,muze se tesit na jizdu v brambore


Ale jinak hezky no...

http://www.youtube.com/watch?v=8l6BHKF4tL0


Ale nebylo to o tom, že ses tomu vyhnul, protože normálně chytajícího gólmana by to nepostihlo. Byl to můj totální blackout, výpadek, děs, největší provar kariéry
Doteď to nechápu 




