



Uz aji pomalu chapu tu legendu kolem jeho tricka z Ikei...








) na trenál do jakýho že to splínu upadáte 


Ale mam pocit,ze nekterym nam chybi trocha vic herniho sebevedomi,ktere jsme jeste na podzim meli.Nebo me jen sali pamet?

, možná spíš nevýkon
. Hlavně Samimu, kterej musel poprávu zuřit, když mi poslal tu nahrávku do běhu a já jsem nebyl schopen ten balón doběhnout
, fakt sorry
, možná spíš nevýkon
. Hlavně Samimu, kterej musel poprávu zuřit, když mi poslal tu nahrávku do běhu a já jsem nebyl schopen ten balón doběhnout
, fakt sorry
. Fakt mě ten kotník sere, hlavně kvůli tomu, že jste tam museli běhat ve 4. Jinak se hraje, když se dá střídat. Škoda těch neproměněných šancí. Respekt všem 4 bojovníkům na place. Kdyby byla účast početnější, tak by to bylo určitě o něčem jiným- neměli by šanci

" tzak jsem došel...nikdy, opakuju nikdy se mi nestalo, že bych ráno, nedošel ať s omluvou či bez...snad jen možná jednou a to jsem na tom nevbyl zdravotně dobře a Vojta byl informován dopředu, že spíš NEpřijdu...