








...do konce června, takže ještě by to mělo být 2x....tento čtvtek ten špíl a potom ještě jeden trenál...minule jsem se o tom bavil s jedním surrealistou...
Jeste nevim do kdy to mame zaplaceny na Okruhu...Sammi?








Navic ve ctvrtek je dohravka Becka,cili se v ten den urcite nedostane na vsechny co jsou psani...
A ze ani ta jejich kvalda nebyla cela haluz









