Zdaaar Franto, ja byl v Zeneve pred par dnamma. Maj tam dobry jezero s obrovskym vodotryskem, ze?
Franta | 0:19:39 14.6.2008
Ahoj chlapi, zdravim ze Zenevy. Drzim pesti a snad bude vikend uspesny pro vsechny, co kopou do kulateho nesmyslu. Drzt se. Good luck
Ivánek | 20:41:31 13.6.2008
Hlavně by měli přestat používat jméno Glads. Nejsou ho hodni. Budu muset zavolat Jardovi Starkovi, aby je v té Příbrami trošku porovnal.
Willy | 13:57:11 13.6.2008
By mohli oni hrat v peti a my ve ctyrech :-D
Vojta | 11:42:58 13.6.2008
Trosku sokovan sem nasel zajiamvy odkaz http://gladiators-04.wz.cz/gladiators.html
Musim uznat,ze se tymy Gladiators prezentuji celkem povedenym webem Co usporadat nejake exhibicni utkani?(futsal i mala kopana)
Statistik | 11:36:48 13.6.2008
Koukam,ze vas neceka vubec lehky dvojzapas...Kdyz pominu BF,tak Agora je zajimavy tym-pres sve postaveni v tabulce vam nadelala problemy na podzim a mimo jine remizovala s Agr C 1:1 a porazili i Tango C 5:0!Na jare s T. C sice rupli 7:3,ale dle webu Tanga s nima meli problemy,nez je zlomili.Prezentuji se behavym futsalem...No,uvidime...!!