Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Hložis | 12:21:12 14.6.2008
A já jedu do Ženevy dnes - potkáme se?
Willy | 1:22:22 14.6.2008
Zdaaar Franto, ja byl v Zeneve pred par dnamma. Maj tam dobry jezero s obrovskym vodotryskem, ze?
Franta | 0:19:39 14.6.2008
Ahoj chlapi, zdravim ze Zenevy. Drzim pesti a snad bude vikend uspesny pro vsechny, co kopou do kulateho nesmyslu. Drzt se. Good luck
Ivánek | 20:41:31 13.6.2008
Hlavně by měli přestat používat jméno Glads. Nejsou ho hodni. Budu muset zavolat Jardovi Starkovi, aby je v té Příbrami trošku porovnal.
Willy | 13:57:11 13.6.2008
By mohli oni hrat v peti a my ve ctyrech :-D
Vojta | 11:42:58 13.6.2008
Trosku sokovan sem nasel zajiamvy odkaz
http://gladiators-04.wz.cz/gladiators.html
Musim uznat,ze se tymy Gladiators prezentuji celkem povedenym webem Co usporadat nejake exhibicni utkani?(futsal i mala kopana)
Statistik | 11:36:48 13.6.2008
Koukam,ze vas neceka vubec lehky dvojzapas...Kdyz pominu BF,tak Agora je zajimavy tym-pres sve postaveni v tabulce vam nadelala problemy na podzim a mimo jine remizovala s Agr C 1:1 a porazili i Tango C 5:0!Na jare s T. C sice rupli 7:3,ale dle webu Tanga s nima meli problemy,nez je zlomili.Prezentuji se behavym futsalem...No,uvidime...!!
Denik AHA! | 10:12:10 13.6.2008
O propletenosti vasich hracu s nejvyssimi spickami politiky necht slouzi treba tento usvedcujici snimek z periodika mestke casti Brno-stred!
http://www.glads.cz/kestazeni/glads_politici.JPG
Vojta | 9:59:33 13.6.2008
2 hlavne Willy:sem velmi rozhorcen z udileni cen NHL...Pako Oveckin bral secko,nejlepsi golman prej Brodeur...
Rad | 8:59:03 13.6.2008
Vystizne napsany clanky klozisu! Je videt,ze si toho onehda v baro herne pana Kvona hodne pochytil!
Hložis | 1:51:43 12.6.2008
Radek, to je panecku reporter!
Borci, nebyli jsme nahodou na jinym spilu nez mf dnes? Jankul pry hral dobre a nemel praci, ctyri jednicky pri prohre o dva goly (napriklad Baros!) a spousta dalsich podivnosti...
Vsak posudte sami, jak objektivni toto hodnoceni je:
http://fotbal.idnes.cz/nejlepe-zahral-sionko-nejhorsi-znamku-dostal-rozehnal-p1h-/euro-2008.asp?c=A080611_235934_euro-2008_pes
Varanero | 23:10:02 11.6.2008
tak dneska myslim o 100% lepsi vykon ale porad malo zakončujeme - škoda měli jsme dnes na bod
vojta | 20:11:28 11.6.2008
Hosi,neprovarujte se tam!
Rad | 19:01:23 11.6.2008
Info z polocasu-kložis vožralej, mirek žere picu, pešta se chystá hrát automaty. Whatever.
Willy | 14:56:44 11.6.2008
Robo, Svedi vas nejak prehrali
| 1 | ... | 2601 | 2602 | 2603 | 2604 | 2605 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.