ke komentáři níže...
bohužel s lítostí v srdci musím oznámit, že mi za níže uvedený počin nepřiplul žádný kapřík, v žádném případě se nejednalo o korupční jednání!!! Důvodem byla pouze moje absolutní neschopnost a bylo to završení mého dnešního provárku, nic víc. Nerad bych aby bylo moje jméno spojováno s dopinkem, nedej bože s korupčním jednáním. Děkuji za pochopení a ještě jednou se za svůj dnešní tragický výkon omlouvám...
