Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Lanza | 12:21:05 24.5.2008
ke komentáři níže...
bohužel s lítostí v srdci musím oznámit, že mi za níže uvedený počin nepřiplul žádný kapřík, v žádném případě se nejednalo o korupční jednání!!! Důvodem byla pouze moje absolutní neschopnost a bylo to završení mého dnešního provárku, nic víc. Nerad bych aby bylo moje jméno spojováno s dopinkem, nedej bože s korupčním jednáním. Děkuji za pochopení a ještě jednou se za svůj dnešní tragický výkon omlouvám...
Rad | 12:12:13 24.5.2008
Hosi komentar k zapasum necham na odborniky,vyjadrim se pouze k situaci ze druheho polocasu druheho zapasu kdy hrac OP vracel malou dom na golmana Michala L. ,ktery prachsproste a bez ostychu pustil umyslne kontaktni gol souperi! Apeluji na vedeni klubu,aby celou situaci vysetrilo a vyvodilo dusledky! Jednoznacne slo o korupcni jednani!
Vojta | 22:32:04 23.5.2008
Doufam,ze nam ten Experiment zitra nasi snuru neukonci,jak to ucinil na podzimPodivame se mu na zoubek
Vojta | 13:23:20 23.5.2008
JJ,to sou hrozne provareny clankyMe zaujal spis tento...Nazval bych to neco jako Seznamka redaktoru MF Dnes po internetu
http://fotbal.idnes.cz/fanynky-z-fotografie-ozvete-se-nam-dtf-/euro-2008.asp?c=A080523_103715_euro-2008_ber
Hložis | 12:42:50 23.5.2008
Rad | 9:47:25 23.5.2008
Tim dik je mysleno jestli by nekdo z vas nemohl na 2-3 hodky dojit. Piva budou ze 7myho schodu.
Rad | 9:44:23 23.5.2008
Nazdar panove musim vstoupit do debaty se dvema velmi dulezitymi prosbami- 1) prosim vsechny hrace,kteri zitra naskoci do zapasu at se maximalne soustredi a pripravi-jedna se o velmi prestizni duel proti Budhovi a je nutne vysoce zvitezit! Samo i druhy zapas je velmi dulezity.
2) v nedeli budu cely den skrabat na Vodove spary mezi cahlama a potreboval bych nejaky ten par rukou navic. Dik
Sami | 8:44:26 23.5.2008
Add foto...

V, Ferda a Švára - furt stejný

Kejn - zmužněl

Zizi - z rockera rákosníčkem

Peši - kams dal hřívu???

Doudy - méně jedl, více běhal

kategorie nezařaditelné ale pořád stejné (je to v očích) - El Š
Willy | 1:16:51 23.5.2008
Hložis | 0:08:25 23.5.2008
Nechce jet nekdo s nama s Willym na Metallicu? Je to 3.6. a ted se uvolnilo par lupenu. Krome dobryho konciku je to moznost jak se podivat do zastrikanyho Edenu
Historik | 23:45:26 22.5.2008
Vojta | 23:45:12 22.5.2008
HM,je pravda ze v IE6 ta frajerinka neni videt
Hložis | 23:35:07 22.5.2008
Tak ten točící se míč je hodně vytuněnej! Teď už jen aby bylo přihlašování někde nahoře (Willy má pravdu) a je to cajk
VB | 23:33:42 22.5.2008
Frantisek to nejspis neuvidi neb jede myslim na IE...
Vojta | 23:24:50 22.5.2008
Frantisku,vidis v rozku?Uz se toci!
| 1 | ... | 2618 | 2619 | 2620 | 2621 | 2622 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.