Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Lanza | 10:17:59 22.5.2008
jinak pochvala, stránky vypadají moc hezky...
Lanza | 10:17:17 22.5.2008
jak se vkládají fotky do profilu, píše mi to nějakej error a to mám fotku jen 8kb, dík za radu...
Hložis | 10:05:37 22.5.2008
Tak Ujfaluši už je v Atlétiku...
Rad | 8:01:37 22.5.2008
Hmm,zajimavý ty novy webofky. Akorát tady chybí sekce poker room a internetovy obchod princatka Willybalda se suvenyry picburkugujns.
Vojta | 7:39:00 22.5.2008
To vis,ty ankety sem sesila sam nejvyssi
2 ostatni:omluvte Petra,on je jeste hazardem neposkvrnen
(pozn.ten pokr sem si vynutil u zadavatele ja sam )
Bubák | 23:56:09 21.5.2008
Kdo vymýšlí ty ankety? Co je zac ten poker? Ja znám jen Fokker, ale to byla německá stíhačka
Vojta | 23:20:23 21.5.2008
Je to famozne rychly...
Me se to libi
VB | 23:08:13 21.5.2008
Díky Doudovi za nový design a Hložisovi za webhosting a doménu.

Enjoy...
Rad | 20:47:15 21.5.2008
zítra myslím nejsu nahlášenej na trenál, ale pokud b nás mělo být málo, dojdu...
Willy | 15:58:13 21.5.2008
Hlozis, ale vsichni Fini neoblikaji modrobily dres
Sami | 15:28:07 21.5.2008
Co to je za diskuzi božínku...

omluva...pořád mě nepřestala bolet noha, zitra to raději, při dostatečném počtu hráčů na trenále zapasuju...
Hložis | 15:12:48 21.5.2008
Willyovskej příspěvek: To jsem nevěděl, že všichni Fini jsou chytřejší než Jágr
Robo | 15:08:06 21.5.2008
Vojta: ad 1) je to možný, budiž. Ale možná to bude i tím, že ta únava je asi hlavní v nohách, na nichž se hokejisti "jen" pohybujou, zatímco fotbalisti s nima i hrajou. Takže kdyby byli vytěžovaní jak hokejisti, tak žádný kličky a pěkný střely neuvidíme. Ale to je jen taková domnněnka
ad 2) s tímto nesouhlasím. Jelikož hokeji holdují spíš severně položené země, tak se podle mě míra emocí nedá srovnávat. Porovnávat emoce z triumfu Argentinců, Brazilců či Turků a na druhé straně Finů, Švédů a Čechů je podle mě nesmysl. Je to i tím, že se hokej hraje převážně v zemích s vyšší životní úrovní, proto třeba pro Švédy, Čechy či Kanaďany neznamená úspěch jejich mužstva tolik co pro Kamerunce, Íránce, Argentince nebo Mexičany. Navíc jsou tyto národy mnohem temperamentnější a proto se podle mě oslavy výher ve Švédsku a třeba v Chorvatsku vůbec nedají srovnávat (nemluvě o jižní Americe).
Ad 4) bystrých není moc, ale je jich určitě víc než jen Jarda. Přinejmenším jsou to všichni, kteří oblékajím modrobílý dres
Vojta | 14:56:57 21.5.2008
Robo: castecny nesouhlas
ne:
1.dle jakesi super studie mezi profi sportovcema,jsou hokejisti mnohem vice celkove trenovani nez fotbalisti
2.prozitky a emoce oba sporty v hokejovych zemich myslim vyvolavaji stejne
ano:
3.i hokejisti placu,Jirka ma pravdu
4.verim,ze jsou to taky gumy,jediny velmi bystry a chytry je hokejista Jagr
Hložis | 14:49:54 21.5.2008
Robo: absolutní souhlas
| 1 | ... | 2620 | 2621 | 2622 | 2623 | 2624 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.