Pro ty, co nebyly na becce,maly slovnicek:
Dobre pivo=kur..,ty skopky do me padaji jak kdyz nemci skacou do krytu...

Dobra hudba=kur..,ti faith no more to tam tehdy strasne sazeli...jak redkvicky do radku..

Velky kola=21citky knedliky...(->Rado,jakej rozdil mezi 19kama papucema a 21kama knedlikama?No,asi takovej... )