Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Vojta | 18:54:44 27.4.2008
org. vlozka-proverte si svoje "ucasti" na pondeli,ctvrtek a i na vikend.Je ten svatek,tak at nepocitame s nekym,kdo nakonec tady treba nebude.Mam tuseni, ze tam neni vse naklikano uplne aktualne.
Diky
Robo | 18:50:37 27.4.2008
Nazdar borci, chtěl bych vám poděkovat za podle mě povedenou a příjemnou akci Akorát mám pocit, že tam zůstaly nějaký krygly (ti, jimž chybí, nechť se ozvou) a pak bych taky rád vyzval k zaplacení bečky. Kasírovat ale tuším bude ten vysokej provokatér z gymplu (), takže přesnější info o částkách sem snad hodí on
Sami | 22:43:50 26.4.2008
Do Ostopek přišel na obhlídku Mirek...ajajaj
Sami | 17:05:56 26.4.2008
Kluci, super vyplavany zaloužený 3 body...strašně dulezity...Dík všem za výkon a přístup...moc mě mrzí, že už teď s Váma nejsme na robotické chatě...tak si to příště už musím pohlídat..dvě Ačka už se omluvit nedají ..
Rad | 12:42:30 26.4.2008
Snad to pocasicko vydrzi az do vecera,ted je to parada!
Úžasňák 2 Skromňák | 10:17:14 26.4.2008
Jestli budes hrat tak,jak mluvis,nikdo si nebude stezovat
Sami | 23:27:07 25.4.2008
přesně jak píše VB...borci, dodejte si tam všici datum narození...
maty zvaný skromný | 22:29:15 25.4.2008
budtě v klidu, jdu tak je to cajk, žádnej provar se konat nemůže
VB | 19:41:50 25.4.2008
Upozorneni na narozeniny se vyrobi az budou mit hraci u sebe datum narozeni. Ted to kvuli 3 lidem nema smysl...
Majkl | 19:07:15 25.4.2008
Borci, presne tak, hlavne vyhra, at nam pak lip chutna
Robo | 18:40:59 25.4.2008
Hlavně borci vyhrajte, ať pak na bečičce nepanuje nějaká ponurá nálada
Pozorovatel | 16:57:56 25.4.2008
Koukam na rozlosovani a tabulku...Nutno podotknout,ze vas vlastne o tomto vikendu cekaji velmi dulezite zapasy,hlavne ten s Hustopecemi.Nicmene se odehraje i nekolik dalsich zajimavych klani ve 2.A tride...
Vojta | 14:48:46 25.4.2008
Sobotni becka:
je tady u Robo na chate:
http://www.mapy.cz/#x=137955744@y=132875296@z=15@mm=ZP@ax=137957760@ay=132876352@at=chata@ad=tady%20nekde%20to%20je@sa=s@st=s@ssq=pod%20horkou%20brno@sss=1@ssp=124801957_126420865_146297765_145737601
pit se bude zrejme toto(mame (jen) na toto chladak)
http://www.jasocc.cz/page/shop.php?modul=2&sekce=0&id=1400&
Sebou:krygl,pripadne spacak a hlavne nejaky to maso pro sebe!!!

Vic myslim neni treba dodavat,sraz je kolem 17:00
Sami | 14:07:11 25.4.2008
Přesně tak...jen na korektním, upřímném a pevném vztahu dvou lidí lze postavit nesmiřitelné a tvrdé diskuze na daná témata...no judges permited
Hložis | 14:04:32 25.4.2008
Při debatě se Samim je to otázka cti Čili nelze nic ponechat neprůkaznému dotazování mezi širokou veřejností
| 1 | ... | 2635 | 2636 | 2637 | 2638 | 2639 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.