
Akorát mám pocit, že tam zůstaly nějaký krygly (ti, jimž chybí, nechť se ozvou) a pak bych taky rád vyzval k zaplacení bečky. Kasírovat ale tuším bude ten vysokej provokatér z gymplu (
), takže přesnější info o částkách sem snad hodí on 



..




tak je to cajk, žádnej provar se konat nemůže
















Čili nelze nic ponechat neprůkaznému dotazování mezi širokou veřejností 
