
. Dnes samozřejmě v 7 na place!







Klidne si to zjisti...ja sem v teto ankete jeste nehlasoval, pac se mi ani jedna moznost nelibi.



Jinak musim s Radkem souhlasit,ale je taky pravda,ze ted by se to melo rozjet intenzivneji,ten zacatek se zacina kvapem blizit



