Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Vojta | 14:50:55 8.3.2008
Dneska nic moc...Hraly se nakonec jen 3 spily a vyhra,remiza,prohra:
G-Kormidlo 3:3(2xCerv,Willy)
G-Orli Vyskov 5:2(3xWilly,2xCerv)
G-Daikin 2:6(V.,Douda)
Chybely obecne sily,"nic moc",jen Willy se zaskvel strelecky,Cerv obcas trochu povodil soupere.Z tech 4 tymu jsme skoncili 3.
Marod | 12:47:04 8.3.2008
tak jak to probihalo dneska?
Rad: tympl je co?
Rad | 10:57:42 8.3.2008
chlapiu držím palce, at vybojujem aspon ten pátej tympl! (já na tu svatbu musim taky)
Willy | 21:51:43 7.3.2008
My jako budem hrat vic nez tri zapasy???
Vojta | 19:50:32 7.3.2008
Tak zitrek je nakonec poresenej,citam ze nas bude 6-7 do pole,cili cajk...
Ja se ale zdrzim jen na tri zapasy,pak musim na svatbu
Hložis | 16:13:07 7.3.2008
Borci, preju hodne stesti na zitrek... Ja prave vyrazim na hory, drzte palce!
Franta | 15:31:44 7.3.2008
Parmazáni jsou OUT úplně všichni (2x zranění, 3x práce, nx rodina, páteční pivo, apod.).
lanza | 13:57:04 7.3.2008
kurnik nevím proč ten system je takovej, že kometa hraje každý pondělí. V každým případě následující pondělí mě čeká výlet do města škodovek, takže trenál nee... P.S. robo, doufám že zase o přestávce dáme řeč...
Vojta | 2:34:21 5.3.2008
Sobota bude "zajimava",zatim mam machystane hrace:
Vykroutil+Nemec,Cervenec,Bodicky,Sochor,Gondek.V jednani jsou Gersl a Dvorak(co byl v po).Uprednostnuji hrace zname,povedome ci sledovane...Zatim Frantisku nikoho zavazne nekontaktuj,dam Ti vedet,zda-li bude potreba jeste nekdo.
Franta | 23:07:44 4.3.2008
Super, díky. Jak to vypadá se sobotní sestavou? Mám kontaktovat kluky z Parmy nebo nás bude dost?
Kejin | 14:59:19 4.3.2008
Tak jsem ten samiho odkaz nasel. Enjoy...
http://www.youtube.com/watch?v=uPO3Q-bkbdo
Vojta | 14:58:31 4.3.2008
Ja to nemuzu najit,snad to najde Sprt...
Franta | 11:50:29 4.3.2008
Kluci, kde si vzpomene a rozšíří obzory i nám ostatním s učitelem tance (slib z páteční akce). Díky.
Sami | 21:34:11 3.3.2008
Tak dnešení špíl je přesně ten, kuli kterýmu se na hokej chodí...6:5...tep 180...strašnej, ale strašnej mazec
Robo | 16:23:13 3.3.2008
Páteční výkon byl jeden velkej děs, ale proč by měli zopakovat zrovna ten? Já věřím, že zopakují ten čtvrteční
| 1 | ... | 2653 | 2654 | 2655 | 2656 | 2657 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.