Dneska nic moc...Hraly se nakonec jen 3 spily a vyhra,remiza,prohra:
G-Kormidlo 3:3(2xCerv,Willy)
G-Orli Vyskov 5:2(3xWilly,2xCerv)
G-Daikin 2:6(V.,Douda)
Chybely obecne sily,"nic moc",jen Willy se zaskvel strelecky,Cerv obcas trochu povodil soupere.Z tech 4 tymu jsme skoncili 3.

