


Moje Zbrojovecka to zvlada i bez toho 
Jakej poslední domácí zápas?
Snad poslední domácí zápas v sérii s Hradcem, ne? 

(docela mě z toho v pátek bolela hlava, a to jsem prosím nic nepil)
...omlouvám se dnes z treninku...mám od 18:00 modlení v Chrámu svatého Miroslava
. Co se týče postavení na penswebu, tak nedávno co jsem se na to díval jsem byl v průměru bodů 3. a první byl kořen co měl odtipovaný snad 2 špíly, takže to hodnocení pokud jsem včera neajaký vyřkl, tak pouze s tímto vědomím!








...na holénku se nechodí jak na "obyčejnej" večírek...holenka je svátek..a nezapomeňte...holenka je prasenka...




...beru na sebe titul provara dnes nemuzu