










A navíc se kona Bohoslužba 








...bez zajimavosti není, že se nechali nachytat mladí zobáci jako Lanza...




...snad jen vzhledem k tomu, že se jedná o první nerozeniny takhle pěkně v rámci sazebníčku, připomínám nějaké to občerstvení na nejbližší utkání ( v horší variantě trenink). Vítán je samozřejmě dortík, atd...100Kč pokuta za nepohoštění je jen slabým odvarem smutných a zklamaných pohledů spoluhráčů...