Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Willy | 20:12:14 15.9.2008
Uz jen pet dni a na led zase vyjedou Tucnaci
Rozi | 19:34:23 15.9.2008
Tak doufám, že po včerejšku je všem, kteří alespoň trochu rozumí fotbalu jasný, který to srdíčko je vítězný! A teď se ještě nějak zbavit toho druholigovýho mančaftu
Ivánek | 19:16:42 15.9.2008
A co to bylo za Grepa z toho Orlu? Hrál proti Áčku v sobotu? Jestli jo, tak si ho vyzvednem!
Sami | 19:15:44 15.9.2008
...no to může, nebo Bůček...cokonce nedejbože Šlajz...
Robo | 18:37:02 15.9.2008
Sakra, s tím Tůčkem sem si teda pěkně naběhl Snad z toho nakonec nevznikne Tuček
Willy | 17:48:10 15.9.2008
Prej "trener i chuligan v jednom Šprt"
Vojta | 17:04:03 15.9.2008
2Maik:kliiid
Zatim se muzete venovat Tůčkově clanku
Majkl | 16:51:51 15.9.2008
add clanky - a co treba clanek ze zapasu A-Wodowa?
Vojta | 16:04:29 15.9.2008
add clanky-taky by me to zajimalo,trochu se obavam, ze budeme muset posilit management i na beckove zapasy
add sazebnik-no Rado nevim,vedeni proste v pulce a na konci sezony vybere od Sammiho/Tůčka deklarovanou sumu.Jak si s tim vyberci poradi/vomenezujou je na nich,ale nebojim se toho.Sammi ma bohate zkusenosti,navic muze zadat o externi konzultace na financnim reditelstvi u pana Rozehnala
Ivánek | 15:35:01 15.9.2008
Tak co je s článkama z nedělních zápasů? Co tam provedly ty černý mrdky?
Sami | 15:08:03 15.9.2008
4Rad...to se neboj, že se to samozřejmě řešit bude...
Rad | 14:07:30 15.9.2008
Sazebnik je cajk,ale pochybuju,ze se to bude treba za par mesicu jeste resit-no ale je to kazdopadne zajimavy zpestreni. Co se tyce trenalu,tak to je provar,na dnesek sem tesil a ve ctvrtek su v Parizi sakrble!
Robo | 13:59:40 15.9.2008
Hložis: taky sem se nad tím rozčiloval a štve mě, že su pod tím podepsanej. Celej text psal Palica z Prahy, kterej si asi deště nevšiml. Mně tam podepsal ze solidarity, ale nakonec mě tím bohužel ztrapnil
Vojta: Špačkové ligy se letos zúčatsnilo 28 týmů, vítěz je ale pouze jeden
Willy | 13:53:48 15.9.2008
Nekterymi dlouho ocekavany duel mezi klokany a svaby je tu. Stahovat muzete tady: http://www.glads.cz/zoo/zoo-cup.klokani-svaby.avi
Do ctvrtka se muzete tesit na zabavny duel lisky-psi
Majkl | 10:47:07 15.9.2008
nikdo za goly nechce platit
| 1 | ... | 2558 | 2559 | 2560 | 2561 | 2562 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.