








) cely problem vznika,pokud se tam nahraji soubory,ktere maji v nazvu diakritiku.S tim se snazime osvetovou cinnosti bojovat,cili verim,ze ted uz bude vse cajk
),take se tesime...





Ze stejneho duvodu nejedou treba i nektere fotogalerie.
http://zpravy.idnes.cz/hrali-fotbalovou-soutez-v-sedmi-a-prohrali-0-19-fap-/brno.asp?c=A080916_1047984_brno_dmk
