Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Majkl | 10:46:39 15.9.2008
Tak sem prave zjistil, proc Becko dava tak malo golu
Hložis | 10:02:03 15.9.2008
Robo: kde jste s Palicou přišli na to, že bylo ideální počasí pro fotbal? Možná tak v novinářské lóži...
Sami | 23:28:47 14.9.2008
...ad robotůček...já se poseru, to je geniální přezdívka Robo...píšu si!!!
Sami | 23:27:14 14.9.2008
Pánové, jasný...sazebník díky skvělé práci Mr. Kejina fachčí na 1*** takže Moje sekce/sazebník/ září08 a přesně uividíte, co kdo momentálně má za sumu...připomínám, že se vybírá vždy první týden (resp. prvních 7 dní) nového měsíce za období měsíce předcházejícího...a k narozeninám bych dodal, že je preferováno nějaké občerstvevní pro družstvo na nejbližším utkání (vyjimečně i treninku, ale preferována jsou utkání)...vykoupení 100Kč (viz sazebník) je jen krajní represivní nežádaná varianta...
Vojta | 23:04:56 14.9.2008
2Tůček:ucastnil se te ligy 2008 jeste nekdo jinej mimo vaseho tymu?
Robo | 23:02:13 14.9.2008
Sakra, ne Robotůček, ale Robůteček
Robo | 23:01:39 14.9.2008
Pro ty, co to nevědí, tak vítězem FICHPA Chpachek league 2008 je Krom tým!!! Takže Robotůček dnes bude spinkat s pohárem
Willy | 22:57:11 14.9.2008
Ahaaa, tech 360 je za vsechny, co plati
Willy | 22:56:04 14.9.2008
Ja tam mam 360 korun a netusim za co, chtelo by to nak rozepsat a taky promyslet, zda se ty ceny nak nesnizi, 360 korun se mi za 4 odehrany zapasy zda celkem dost
VB | 22:30:24 14.9.2008
Hoši, myslel jsem, že to co tady psal Sami před několika dny se vzalo na vědomí. Sazebník funguje od 1.9. Již několik dní k nahlédnutí i v Mojí sekci, po rozkliknutí i v podrobném přehledu. Položky už se vám tam dávno připisují.
Pokladníkem je Sami, příp. zástupce Robo.
rozi | 20:57:34 14.9.2008
jj, já tam mám presso a malou kofolu. Vyrovnám na trenálu. Vojto jestli si vzpomeneš tak by jsi mi moh hodit The Lost, dík:-)
Majkl | 20:19:03 14.9.2008
Willy: Ten caj si vyzvednu ja...
a este tam zbyl dalsi caj, velka a mala zluta a naky kafe...Rozi?
Vojta | 19:28:05 14.9.2008
No becko-zajimavy vysledky
Willy | 17:51:14 14.9.2008
Ted nevim, co myslis, jestli nezaplaceny caj nebo este neco jinyho
Šprt | 13:13:25 14.9.2008
jj Wildo, bude... Ale z tvych penez!!! Po dnesnich zapasech ti evidentne pribyla polozka v sazebniku...
| 1 | ... | 2559 | 2560 | 2561 | 2562 | 2563 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.