Tak než se tu rozproudí debata o výhře Čechů (podle mě si teda Švýcaři nezasloužili prohrát, ale na to se fotbal bohužel nehraje), tak bych chtěl ještě jednou vyjádřit lítost nad provarem Číny

Jak ste si možná všimli, tak další zápasy vyšly naprosto v pohodě, Korea vyhrála v Jordánsku a dokonce i zpochybňovanej Írán zvítězil v Emirátech. Takže moji íránští kluci to navzdory pochybovačům zvládli, bohužel už je nám to k ničemu
