Hosi,osud si s nama dneska trochu pohral,ale dopadlo to perfektne(vysledkove),skoda,ze jsme takhle zkomplikovali postup tak dobremu a sympatickemu souperi.
Jansik me teda seredne mrzi a boli,snad to bude do zacvatku dalsi sezony ok


NIcmene podotykam,ze postup jeste nema nikdo jistej,cekaji nas posledni nejdulezitejsi kroky. BOhuzel v sobotu nas neceka nikdo,kdo by nam to usnadnil...
