Robote, co to je Čína - Katar 0:1, kurs 1,11 na neprohru Číny...
Lanza | 16:14:14 7.6.2008
kolik, kolik, kolik, druhej zápas?
Rad | 15:40:13 7.6.2008
Vysledek z ríše snů! Díky všem.
Varanero | 14:51:06 7.6.2008
tak jeden tiket je už v prdeli
Lea | 14:13:44 7.6.2008
A Miso,xxxxxCENZUROVANOxxxx
Lea | 14:04:06 7.6.2008
Omlouvam se xxxxxCENZUROVANOxxxxx
ETWAS | 12:25:07 7.6.2008
Nazdar chlapi. Gratuluju ke čtvrtku, tentokrát jste byli lepší. Škoda toho malíčku, jinak to byl super zápas. Doufám, že v nedělu budete pořádně fandit ať můžeme do té 2. třídy spolu.
Sami | 12:04:24 7.6.2008
4 Majkl...???
Rypal | 11:50:31 7.6.2008
Z jednoho z nejdulezitejsich zapasu sezony Becka nebude clanek?
Majkl | 11:30:10 7.6.2008
Strasne se vsem, ktere ma expritelkyne zastihla a zacla otravovat, omlouvam za jeji chovani, za ktere mozna castecne muzu, ale nedokazu s tim nic udelat, jsem v tomto smeru bezmocny a doporucuji ignoraci. Vsechny ostatni reakce na jeji jakoukoliv aktivitu jsou vyhradne na vlastni nebezpeci!
maty | 10:33:38 7.6.2008
ok .. budu tam .. dík
Franta | 10:18:54 7.6.2008
2Maty: Jsem na Provazníkové, takže Tě můžu vyzvednout.