
Mrzí mě, že jste nevyhráli ještě ten druhej tiket kvůli tomu Íránu, ale přece jenom jste (narozdíl ode mě) pořád v plusu 

Ale možná si to ještě rozmyslím a použiju osvědčenou verzi dvou tiketů
Uvidím, každopádně to sem určitě v týdnu prdnu, snad to stihnu do té středy 
A hodis sem teda zas neco na pristi vikend?
Zkus to prosim co nejdriv, ja ve ctvrtek rano jedu do haje 



Gratuluju a doufám, že s těma vyhranýma penězma správně naložíte, třeba sázkou na příští kolo o dalším víkendu 














Ale i kdyz vyjde jen ten jasnej tiket, kde zbyva posledni spil, tak ste v plusu.
Snad jen fakticka poznamka,ze ja sem nikomu zadnou patickou nenahraval,to autor pribarvil
Byla to normalni strojova spoluprace se Sprtem.




Takže ještě dva špíly 
