2 Sam:neboj,vim i ostatnich ophledavkach vuci dalsim hracum,ale nebylo vhodne je v tomto kontextu a tad zverejnovat.
2 Bu:jasne,10.gol se "stava"....treba letos to bylo poprve

Zaplatis,z toho se nevykecas


S toucestinou pockej,az sem zase zavita Pan Skromnak,to je aspon cestinarskej mazec...:-)
2 Klo:ten Diego na nedeli je luxor,se tesim az se zase postavim na hriste po boku takoveho slovutneho fotbalisty...

