Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Rad | 14:09:15 2.6.2008
Zdar,dneska odpoledne jedu do uherskyho hradiste a mam obavu,ze prijedu tak kolem 7 zpet,takze na trenal asi dojdu pozdejc! R
Willy | 13:16:38 2.6.2008
Tak to je pohoda, ja na teletextu videl, ze v 9. minute to bylo 0:0, tak sem zacinal byt mirne nervozni
Robo | 12:53:11 2.6.2008
Japonsko - Omán ve 25. minutě 2:0 Pěkně kluci, pojďme Nippon
Willy | 12:04:49 2.6.2008
Zdar, tak jsem zjistil, ze s definitivni platnosti bohuzel ve ctvrtek vecer nebudu moct prijit :-( Dost me to stve, protoze se (podle toho co jsem si precetl od statistika) bude jednat o rozhodujici zapas o postup. Budu vam aspon fandit na dalku. Povolejte misto me nekoho minimalne tak schopneho, jako jsem ja a hlavne vyhrejte.
Statistik | 22:45:47 1.6.2008
Děkuji Robovi, je vidět, že zkušenosti z asijkých a afrických kvalifikací a jejich statistik se zúročují...
Robo | 22:39:47 1.6.2008
Statistik ještě zapomněl na případ, že s Raz Náraz uhrajeme plichtu. V tom případě budeme mít my, RIP i Raz Náraz v podstatě stejně bodů, ale oni ještě budou hrát spolu, takže jedni ztratí.
Tudíž budeme mít situaci ve vlastních rukách, ale budeme muset v posledních dvou zápasech bodovat:
- v případě remízy RN s RIPem bychom museli získat plný počet, tedy 6 bodů.
- v případě výhry jednoho z nich (je jedno koho), by nám stačily 4 body
Robo | 22:33:35 1.6.2008
Ještě to shrnu, abyste věděli, co máte zítra sledovat:
- na "velkým tiketu", tzn. na tom za víc peněz, potřebujeme výhru Sáúdské Arábie (hraje v osm) a NEPROHRU Íránu (hraje v 17:30)
- na tom malým tiketu, tzn. za míň peněz s větším kurzem, potřebujeme výhru Japonska (hraje ve 12:20) a VÝHRU Íránu.
Tak sem někdo hodťe modlitební smajlík, já to neumím
Statistik | 22:31:41 1.6.2008
Situaci A-týmu máme již rozebránu, pojďme se podívat na B-tým, tam je situace trošku komplikovanější. Rozebírat nebudu úplně všechny varianty, z boje o postup jsem vyřadil Elišku (má už ztrátu a máme lepší vzájemné zápasy), rozhodne se mezi Glads, RIP a Raz Náraz. A situace je opravdu zapeklitá, posuďte sami...

Vypadá to že náš nejbližší zápas bude s Raz Náraz (dále jen RN).

1. V případě že vyhrajeme... Záleží pak na zápase RN-RIP.

1a. V případě výhry RIP nám k postupu stačí jeden bod z dalších dvou zápasů.
1b. V případě remízy RN-RIP, nám k postupu stačí jeden bod z dalších dvou zápasů (v případě naší výhry nad RN alespoň 3:2 nebo více), nebo dva body z dalších dvou zápasů (jinak).
1c. v případě výhry RN nám k postupu stačí dva body z dalších dvou zápasů.


2. V případě že prohrajeme... Záleží pak na zápase RN-RIP.

2a. v případě výhry RIP jsme háji. Postup už bychom neměli vy svých rukou a museli čekat na zaváhání jednoho z dvojice RIP, RN.
2b. v případě remízy bychom museli uhrát dvě výhry ze dvou dalších zápasů.
2c. v případě výhry RN bychom museli uhrát nejspíše také dvě výhry ze dvou dalších zápasů.

Vše je rozebráno z pohledu, že jak RIP tak RN získají (kromě vzájemného zápasu) v ostatních špílech plný počet bodů, což se vzhledem k jejich soupeřům jeví jako naprosto jisté.
Robo | 22:19:33 1.6.2008
Tak Mali - Kongo 4:2, konec. To znamená, že Afrikou jsme prošli bez zaváhání a pro zítřek se musíme modlit k Asii
Robo | 21:37:52 1.6.2008
Rovníková Guinea - Sierra Leone 2:0 Nepsal jsem sem proto, že ty výsledky chodily hrozně opožděně, třeba tenhle až dvě hodiny po zápase
Nicméně znovu mohu zvěstovat dobré zprávy - kromě Šprtem zmíněné remízy Burundi se Seychelama 0:0 a výhry R. Guiney triumfovalo i Pobřeží Slonoviny, i když Mosambik porazilo 1:0 až gólem v 75. minutě
Dále Mali vede nad Kongem 3:1 (i když prohrávalo), takže to vypadá, že Afrikou proplují oba dva tikety bez úhony A to přesto, že spoustu sázkařů určitě pohřbila megasenzační prohra Tuniska doma s Burkinou Faso 1:2, jenže se mnou jste v dobrých rukách, takže jsme se tomu vyhnuli
Takže o všem rozhodne zítřejší Asie. Vypadá to nadějně, ale asi to ještě budou nervy
Willy | 20:59:13 1.6.2008
Uff. No toho zapasu Rovnikove G. se Robo nejvic boji, tak at to vyjde...
Šprt | 20:57:05 1.6.2008
Burundi remizovalo, Mali uz vede 3:1, takze oba tikety zatim ve hre... Horsi je zapas Rov.Guinea - Sierra Leone, zatim 0:0, mame tam 10...
Willy | 20:51:06 1.6.2008
Kurna, ja nic nevim, ono prohravalo? Remizovalo? A jak dopadlo to Burundi? Doufam, ze dobre a ze sou ve hre oba tikety. Hod sem modlici smajl
Šprt | 20:40:23 1.6.2008
Jooooo!!! Mali uz zase vede!
| 1 | ... | 2610 | 2611 | 2612 | 2613 | 2614 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.