dík 

Ale jestli chceš být sám, tak ti bránit samozřejmě nemůžu...
. Jen mi minule potom, co jsi rikal, jak je toho masa v tom jednom kolni strasne moc prislo, ze ho tam zas tolik neni a mel jsem pocit, ze bych to jedno koleno v pohode dal
Ale nevim, jestli sme nemeli nejaky maly koleno
Jak jsem psal radsi nebudu riskovat a navic se i cenove vyplati byt s nekym ve dvojici 

1kg osmazeneho masa je opravdu vykon bez diskuze
Prozatimni rekord je snezeni ve dvou lidech


a Svaru a Fabosa...












a neco malo pojim, ale obzirani prasecich kosti neni zrovna moje parketa, takze jen decentne...