















Pro podtrzeni naseho dobreho vykonu necht slouzi fakt,ze Parmažánci doma nenechali jedinou "hvezdu" a prisli v tom nejlepsim,co jim asi soupiska dovoluje





doufam, ze si tajemstvi strileni golu nenechas pro sebe a naucis me to na trenalech, treba dnes...











