Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Vojta | 14:31:06 31.1.2008
Ti bude pekne blbe,frajereA predpokaldam,ze to doapdne stejne jak s tim Tvym obrovskym mnozstvim vstrelenych branek,ze?Skutek utek...
matman | 13:51:06 31.1.2008
já bych to viděl tak na 3mateřidoušky a půl prasete
Dieta | 13:13:02 31.1.2008
2
Škopky | 12:47:26 31.1.2008
A kolik nás 29.2. vypijete???
Prase | 12:23:05 31.1.2008
Cili nikdo neni proti ze me ujite 29.2?
matman | 10:21:11 31.1.2008
2lékař: koleno už je lepší, na holénku se stopro dobelhám to se nebojte :) zítra mám jít na kontrolu tak budu chytřejší, ale věřím, že příští týden v pondělí už se na tréninku ukážu, at to začnu pamaličku rozhýbávat, klidu už máš až nadhlavu
Vojta | 22:51:41 30.1.2008
2 Petas znamy jako Bubu:to je super,v nedeli nas rozhodne "moc" nebude,cili snad Lozenka najde pro Tebe misto v sestave
Peťas(mozna spise znamy jako Bubak) | 22:28:14 30.1.2008
Zdravim blazinec,protoze nic jineho tady tato nastenka neni a prispivam do ni poprve. Pro Vojtu: Rad bych si sel s Vami zase po dlouhe dobe zahrat v nedeli,jestli Vas nebude dostatecny pocet.
Vojta | 16:23:56 30.1.2008
Hm,to je spatnyVstupy do souteze TI letos evidentne nejdouDebilni snowpark....
Rad | 14:31:00 30.1.2008
..je ale možný,že se to bude hojit "rozumně", takže třeba kolem toho 20 března už bych mohl být ready - ruka ale bude šeredně slabá,takže si an ni budu muset půři hraní dávat obrovskýho majzla. Asi si seženu ortézu, abyc si to chránil a mohl co nejdřív naskočit
Rad | 14:28:48 30.1.2008
4lékař: můj stav je špatnej a já jsem z toho špatnej - co se týče zranění, tak se zjistilo, že krom naštíplé vřetenní kosti mám ještě zlomenou člunkovou kost v zápěstí, která se nahovno hojí. Resumé= 2-3 měsíce sádra tzn. přinejlepším do konce března, přinejhorším až do dtuhé poloviny dubna. Co se ovšem mé účasti na trenálech týče, tak chodit začnu už asi od příštího pondělí - pilovat střelbu a běhat kolem placu! To je pro mě způsob jak se donutit udržet v kondici. Hraní ale nehrozí kvůli té sádře.
Willy | 13:32:26 30.1.2008
Ja jsem v nedeli taky bohuzel mimo Brno, tak na Zimni ligu, Brno Open, whatever, nemuzu
lanza | 13:05:15 30.1.2008
Ohledně zimní ligy, jsem o tomto víkendu mimo Brno, bohužel...
Lekar | 8:36:31 30.1.2008
Marodi,jak to vypada s vasim zdr. stavem?Kryple,Rado?
Vojta | 22:35:13 29.1.2008
TůRadek:pouzij kravu ci drop!
| 1 | ... | 2666 | 2667 | 2668 | 2669 | 2670 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.