4lékař: můj stav je špatnej a já jsem z toho špatnej - co se týče zranění, tak se zjistilo, že krom naštíplé vřetenní kosti mám ještě zlomenou člunkovou kost v zápěstí, která se nahovno hojí

. Resumé= 2-3 měsíce sádra tzn. přinejlepším do konce března, přinejhorším až do dtuhé poloviny dubna. Co se ovšem mé účasti na trenálech týče, tak chodit začnu už asi od příštího pondělí - pilovat střelbu a běhat kolem placu! To je pro mě způsob jak se donutit udržet v kondici. Hraní ale nehrozí kvůli té sádře

.