Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Majkl | 12:25:30 20.1.2008
Dnes sem proste nemel den Nebyt Ferovy skvele prihravky, tak ani nedam gol. Ne, ze bych od ostatnich skvele prihravky nedostal(Sami, Rozi,...), ale s tema sem nenalozil jako koncovy hrac Snad to priste bude lepsi...
Vojta | 11:35:54 20.1.2008
Neska cajk,skoda prvniho spilu,ale sance jsme si vytvareli,jak se trosku rozstrilime,nebudou mit uz priste takove tymy proti nam sanci
Za me omluvenka za prichod(budik selhal) a za nepovedeny skok do spilu
rad | 18:42:52 19.1.2008
jo přesně tu willibalde
Majkl | 18:14:30 19.1.2008
Jo, btw. v pondeli bohuzel neprijdu na trenink
Majkl | 18:13:44 19.1.2008
Vojta: Jakou vec mam mit??? Me zkusenosti me neprimejou zmenit nazor
matman | 14:50:15 19.1.2008
2Vojta: Diagnóza: "Podvrtnutí a natažení jiných a neurčených částí kolena" tak nevim :) mně, ale říkal, že mám nataženej zevní postraní vaz
Willy | 13:41:19 19.1.2008
http://www.missouristate.edu/assets/HPER/X-ray-wrist.jpg

Jakou kulicku? Takovy to nejvic vpravo na te spodni kosti?
R | 13:28:18 19.1.2008
..pro klubového doktora: mám naštíplou radii l sin - prostě takovó tu kuličku na konci loketní kosti před zápěstím...
Vojta | 12:25:51 19.1.2008
2Majkl:bohuzel casto az vlastni zkusenost Te primeje zmenit nazor...Doufam,ze tuto vec budes mit
jiz brzy za sebou
2Mat:co s tim ofiko mas?
Willy | 22:44:57 18.1.2008
Matman: tady posilam odkaz s tema supervelkyma fotkama, jak sme se o tom bavili:
http://xrez.com/gallery/xRez_gallery.html

Ostatni se taky kouknete, je to super, tady je odkaz primo na nejaky vybrany, staci na jednu z tech tri kliknout a uz muzete zoomovat:
http://xrez.com/gallery/urban/xRez_urban.html
matman | 22:05:24 18.1.2008
souhlas s majklem.. je supr pocit se trochu proletět a dopadnout do prašanu, horší je, když prašan schová nějaký díry, do kterých se dá bodnout prkno:( 14dní mám naordinovanej úplnej klid a ještě mi ten kokot (slovem kokot rozuměj doktro) dal dlouhou ortézu a berle, abych nohu prej nezatěžoval :) počítám tedy, že za 3týdny bych mohl začít trénovat a kopat, tzn. že do začátky ligy budu mít čas dostat se do střelecké formy a setřást pronásledovatele v tabulce střelců .. jak to vypadá s tebou rade? co ruka?
Majkl | 21:33:53 18.1.2008
Ok, Hlozs, mas pravdu, ale rozhodne nejlepsi je to secko spojit
Willy | 19:47:52 18.1.2008
Rict, ze Jagr postavil svou karieru na velke postave muze jen totalni hokejovy analfabet, ktery ho snad nikdy nevidel v akci. Staci se jen podivat na to obrovske mnozstvi skvelych akci, ktere zamlada predvadel...
Hložis | 17:54:27 18.1.2008
V nedeli 20.1. sraz na Okruhu v 8:00. Pocitame s: Robo, Fero, Hlozis, Rozi, Ruda (Vojta), Sami, Sprt, Willy, Majkl.
Hložis | 17:51:06 18.1.2008
Majkl: Ale odpaňovat neposkvrněnou plochu krásnýho prašánku... hmmm, tomu se vyrovná snad jedině činnost, kterou jsem naznačil níže, a požitek z fotbalu...
| 1 | ... | 2670 | 2671 | 2672 | 2673 | 2674 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.