"Mam-li navazat na souhlasnou vlnu,mohu jasne" souhlasit s Hlozisem-nase cile jsou nekde jinde,nez vitezstvi v tomto turnaji,ale na druhou stranu,nejake to vitezstvi se vzdycky hodi a nikomu nedame nic zadarmo

Jinak Tome,Tvuj cas prispevku snad trumfne aji vecneho space/nespace Willyho...

