Ti reknu, ze je jen malo krasnejsich pocitu, nez si plachtit nekolik metru nad zemi privazanej k prknu(prinejhorsim k lyzim
) a pak pekne ciste dosednout zpatky na snih





a ze svou karieru postavil na sve "postave"



..








Dekuji...
Behat se tedy bude jindy - v dobe, kdy nebudes muset valit chalku na tekbly nebo cepovat brnenskou jedenactku pro 44 ziznivych krku. 








Ale este nevim, jestli do toho pujdu, bo je to celkem drahe 