Gladiators Brno futsal club

Fórum

Jméno
Zpráva
Majkl | 17:32:15 18.1.2008
Hlozis: Jak snowpark klidne Ti reknu, ze je jen malo krasnejsich pocitu, nez si plachtit nekolik metru nad zemi privazanej k prknu(prinejhorsim k lyzim) a pak pekne ciste dosednout zpatky na snih
Hložis | 17:21:04 18.1.2008
Zdravím navrátilce! Zimní příprava je nachystaná, nejbližší lineup tréninkových soupeřů je BB Press, Parmagianni, Řečkovice a FFT Vinohrady...
Vojta: snowpark klidně, ale freeride??? To můžeš rovnou zakázat sex
Majkl | 15:47:46 18.1.2008
Jestli Vojto projde tvuj navrh o zakazu jizdy ve Snowparku, tak si budu muset hledat novy angazma!!!
Vojta | 15:30:49 18.1.2008
Pro vsechny neverici posilam link s odpovedi do diskuze na tema,zda "obrovity" Jagr vubec projede za brankou a ze svou karieru postavil na sve "postave"
http://www.nhlpro.cz/hraci/hrac.php?id=276
Sami | 14:28:44 18.1.2008
...souhlasím.....

PS:"Kluci, rychle dát do kupy a hybaj do plné přípravy na jaro...postup si musíme vyhrát sami!!!"
Vojta | 14:24:42 18.1.2008
Na zaklade lidskych ztrat,ktere jsme utrpeli na vyjezde ve zemi krize asi povedu jednani s vedenim o zakazu nekterych snowboardovych a lyzarskych aktivit,jako jsou snowparky a jizda mimo sjezdovky, pro nase hrace...
rad | 10:19:06 18.1.2008
hallo, už sme zuruck z hor!
Hložis | 0:11:01 12.1.2008
Budeme hrat zimni soutez Brno open v nafukovacce na Okruhu. Terminy vzdy nedele dopoledne - 13.1., 20.1., 3.2. a 17.2. Dal podle toho, jak postoupime. Kazdy den dva zapasy.
Vojta | 17:23:42 11.1.2008
Hosi,tak ten pondelni trenink vam celkem zavidim,pac minule me to bavilo,ale snad se vratime plni sil na dalsi pondeli
Ras | 11:07:19 10.1.2008
4korektor - máš recht kemo!
Korektor | 23:00:44 9.1.2008
Prosim,zachovavejte stejny jazyk-tudiz-"valit brnenskó jedenácku" Dekuji...
Willy | 21:47:03 9.1.2008
Rad, je pravdepodobne, ze pokud budes zrovna muset valit chalku na tejbly a nebo cepovat brnenskou jedenactku pro 44 ziznivych krku, tak bezecka parta bude mezi tema, ktere budes obsluhovat. Behat se tedy bude jindy - v dobe, kdy nebudes muset valit chalku na tekbly nebo cepovat brnenskou jedenactku pro 44 ziznivych krku.
Rad | 8:46:06 9.1.2008
4 kondiční trenér: hmmm pokud zrovna nebudu muset valit chálku na tejbly a nebo čepovat brněnskou jedenáctku pro 44 žíznivéch krků, tak se klidně na 15 minut proběhnout pudu!
Vojta | 22:23:41 8.1.2008
2 Willy:jen dej bacha na prepadovku od dopingovky
Willy | 19:37:14 8.1.2008
To ja si tam asi dovezu specialni preparat, ktery se rozmicha s vodou a ktery po vypiti doda mnoho energie. Taky se pry stara o to, aby se mi nestalo neco spatneho se svalama Ale este nevim, jestli do toho pujdu, bo je to celkem drahe
| 1 | ... | 2671 | 2672 | 2673 | 2674 | 2675 | ... | 2780 |
zobrazit další příspěvky

Poslední zápasy

sobota 9.5 - 12:00
A vs. Saňaři Sokolnice

Zprávy pro tým

1.5.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
28.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.
24.4.2026 (INTERNÍ)
Pro zobrazení zprávy se přihlašte.